Pierwsza Orka

Witamy na stronie Pierwsza Orka.

To wydarzenie, które Å›ciÄ…ga na Pole Agatowe Muzeum Agatów w Rudnie coraz wiÄ™ksze rzesze miÅ‚oÅ›ników samodzielnego poszukiwania mineraÅ‚ów.

W tym roku poszerzyliÅ›my dla Was areaÅ‚ pola co oznacza wiÄ™ksze możliwoÅ›ci znalezienia piÄ™knych agatów czy kwarców. OdbÄ™dzie siÄ™ 8 czerwca od godziny 10.00 do 17.00. Sugerujemy aby zabrać ze sobÄ… narzÄ™dzia typu mÅ‚otek lub Å‚opatÄ™, kilofek, odpowiednie ubranie dopasowane do pogody, rÄ™kawiczki ogrodnicze.

Orka_edited.jpg

Jak dostać się
na imprezÄ™?

Wydarzenie odbędzie się 8 czerwca

w godz. 10.00 do 17.00. Nie ma zapisów wiÄ™c opÅ‚aty bÄ™dÄ… przyjmowane w dniu imprezy w kasie naszego Muzeum. Na tej podstawie otrzymacie PaÅ„stwo opaski identyfikacyjne upoważniajÄ…ce do przebywania na Polu Agatowym.

Oto cennik:

Bilet 1 osoba dorosła - 70zł, bilet rodzinny to 140zł

za wejÅ›cie. Dzieci do lat 3 - wejÅ›cie gratis. Cena obejmuje zwiedzanie Muzeum, wejÅ›cie na pole, ew. wypożyczenie narzÄ™dzi, przeciÄ™cie przez przewodnika kamienia oraz samodzielny  szlif, butelkÄ™ wody gazowanej lub niegazowanej.

Do PaÅ„stwa dyspozycji bÄ™dÄ… przewodnicy.

Serdecznie zapraszamy!